Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 22:35, 15 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Kochani ponieważ w kwietniu tego roku mija 5 lat od momentu gdy wysiałam trawę i wsadziłam pierwsze rośliny na dużym ogrodzie, ogród się zmienił, podrósł, został doceniony. Ponieważ mimo trudnych początków postanowiliście z nami pozostać i kibicować naszym poczynaniom, otrzymaliśmy od Was wiele wsparcia i cennych rad, dzieliliście się z nami wiedzą i roślinami, zawiązały sie prawdziwe trwałe przyjaźnie i wiele ważnych dla nas znajomości, a strony zaczęły przekraczać kilka tysięcy i ciężko się w nich odnaleźć. I za namową przyjaciół otwieram drugą część naszej przygody ogrodowej i mam nadzieję, że zechcecie ją z nami przeżywać jak do tej pory
Będzie nam niezmiernie miło gościć Was w drugiej częśći naszego wątku i w naszym nadal powstającym, ale już dojrzewającym ogrodzie
W skrócie( nie wiem czy tak umiem) Witam w ogrodzie, a nie na lotnisku
A rok zaczął się z przytupem


Poprzedni wątek, czyli jak to się nasz ogród rodził znajdziecie tutaj
( informacja dla nowych forumowiczów, gdyby sie komuś zachciało czytać)
https://www.ogrodowisko.pl/watek/5608-ranczo-szmaragdowa-dolina
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anitka 23:16, 15 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Nie wierzę, ale stało się - otworzyłaś nowy wątek I to z jakim przytupem. Gratuluję i kibicuję w dalszych poczynaniach Dzieje się u Was, oj dzieje. I to jest super. Przygoda niezapomniana, będzie co wnukom opowiadać
Ani się nie obejrzymy a trzeci wątek będziesz zakładać Zanim emisja Mai w telewizji będzie to tu pewnie z 1000 stron się pojawi a po emisji to drugie tyle

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:22, 15 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Anitka napisał(a)
Nie wierzę, ale stało się - otworzyłaś nowy wątek I to z jakim przytupem. Gratuluję i kibicuję w dalszych poczynaniach Dzieje się u Was, oj dzieje. I to jest super. Przygoda niezapomniana, będzie co wnukom opowiadać
Ani się nie obejrzymy a trzeci wątek będziesz zakładać Zanim emisja Mai w telewizji będzie to tu pewnie z 1000 stron się pojawi a po emisji to drugie tyle


Anitka nie strasz mnie nawet bo i ten wątek sie zrobi kilkutysięczny, Ty wiesz, że nie miałam tego zamiaru, ale Aga mnie namówiła dzisiaj
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anitka 23:48, 15 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)

Anitka nie strasz mnie nawet bo i ten wątek sie zrobi kilkutysięczny, Ty wiesz, że nie miałam tego zamiaru, ale Aga mnie namówiła dzisiaj


Nie straszę, tak przewiduje.
Wiem, że nie zamierzałaś, ale jak masz teraz ogród a nie lotnisko to jakby coś nowego więc nową historię trzeba zacząć pisać.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:06, 16 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910

Jak tak patrzę wstecz to z czym ja tu przyszłam....dziś nie wiem czy bym miała tyle odwagi by pokazać żadne fotki niczego
Ten wątek zaczyna się już od czegoś konkretnego....tak mi się wydaje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 00:28, 16 sty 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
No to Sylwia szybkich 10000cy. Masz co pokazywać piękny ogród. Piszesz ze już zapomniałam 30 marzec czy kwiecień. Jak będzie blisko to krzycz.
Nasiona w styczniu wyśle. Miałam trochę zawirowań domowych już się otrzasnelam.
U nas napadało i pada śnieg.
Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
dana1s 08:56, 16 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Sylwuś witam w nowym wątku. Zakończyłaś okres niemowlęcy i przedszkolny, a teraz czeka nas okres dojrzewania Najbardziej burzliwy i nieobliczalny
Kochana piękne miejsce stworzyliście, jesteście przykładem dla wszystkich niedowiarków co mówią, że się nie da. Jak się chce i coś się kocha, wszystko można!
Wykonaliście ogromną pracę, będąc dla nas wzorem do naśladowania.
Pozdrawiam Was Pracusie
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
jolanka 09:04, 16 sty 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Witam się w nowej części szmaragdowej odsłony. Tak sobie nawet ostatnio myślałam, ze powinnaś założyć nowy wątek a tu proszę, czytasz w myślach
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
abiko 09:20, 16 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
I bardzo dobrze. Miło, że posłuchałaś. Masz już ogród nie lotnisko jak sama napisałaś. Nowy początek, Maja.. nowy wątek jest jak najbardziej na miejscu. A i technicznie lepiej się będzie poruszać. Bardzo się cieszę Kolejny tysięcy odsłon kochana.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
ewsyg 09:20, 16 sty 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
I ja melduję się w nowym wątku. Ogromną przyjemność będę miała oglądając Wasz ogród w telewizji. Wszystkiego dobrego na nową drogę ogrodowania
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies